Килимок пазл M 2616 Тварини, Time Toys

- Немає в наявності
- Код: 2616
477 ₴
+380 (67) 845-91-21
- +380 (93) 609-55-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок пазл M 2616 Тварини, в інтернет-магазині Time Toys
Килимок-мозаїка M 2616 може бути використаний, як підстилка на підлогу. Гра сприяє розвитку уяви, пам'яті, а також концентрації уваги Вашої дитини. Збираючи пазли килимка, а потім граючи на ньому, дитина з радістю і з користю проведе час.
Характеристики:
Вікова група - От 2 лет
Країна-виробник товару - Украина
Артикул - 2616
Килимок-мозаїка M 2616 може бути використаний, як підстилка на підлогу. Гра сприяє розвитку уяви, пам'яті, а також концентрації уваги Вашої дитини. Збираючи пазли килимка, а потім граючи на ньому, дитина з радістю і з користю проведе час.
Характеристики:
Вікова група - От 2 лет
Країна-виробник товару - Украина
Артикул - 2616
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eva |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота упаковки | 100.0 мм |
| Довжина упаковки | 315.0 мм |
| Кількість складових елементів | 10 шт. |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Матеріал дошки | Пінополіетилен |
| Матеріал виготовлення | Пінополіетилен |
| Матеріал виготовлення каркаса | Пінополіетилен |
| Матеріал виробу | Пінополіетилен |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Колір ігрового поля | Різні кольори |
| Ширина упакування | 315.0 мм |
- Ціна: 477 ₴

