Дитячий електромобіль Квадроцикл Bambi HB-ATV800AS-10 Зелений, Time Toys

-7%
- В наявності
- Код: HB-ATV800AS-10
25 001 ₴
23 250 ₴
+380 (67) 845-91-21
- +380 (93) 609-55-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль Квадроцикл Bambi HB-ATV800AS-10 Зелений, в інтернет-магазині Time Toys
ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ШИРИНА ПО КОЛЕСАХ 55 см ШИРИНА НА ПО КЕРМУ 58 см відстань між осями 71 см ВИСОТА ДО СИДІННЯ 48 см ВИСОТА ВІД ПІДСТАВКИ ДЛЯ НІГ ДО СИДІННЯ 30 см РАМА метал ГАЛЬМО ручний ЗАДНІЙ БАГАЖНИК + ПЕРЕДНІЙ БАГАЖНИК + ГОЛОВНА ПЕРЕДАЧА ланцюгова МОТОР КОЛ-ВО 1 шт/ 36V / 800W БАТАРЕЯ V/AH 12V/12AH КОЛ-ВО 3 ЧАС НА ЗАРЯДКУ 8-10 годин ЗАРЯДКА 36V / 1,5A ШТЕКЕР круглий із трьома отворами ДОПУСТИМІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ЗА ВАГОЮ до 65 кг СТАРТ ПОВОРОТ КЛЮЧА + РУЧКА ГАЗУ + ГАЛЬМО ручний КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ У КВАДРОЦИКЛІ 3 ШВИДКІСТЬ км/год 22 км/год ПЕРЕКЛЮЧЕННЯ ШВИДКОСТЕЙ ключем РУХ ВПЕРЕД НАЗАД ВАЖІЛЬ + СВІТЛО ФАРИ ПЕРЕДНІ + ФАРИ ЗАДНІ + КНОПКА ВКЛ/ВИКЛ + ЗВУК СИГНАЛ + ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ + СИДІННЯ одномісне екошкіра КОЛЕСА гума (надувне) переднє (колесо / диск) 32 см / 17 см заднє (колесо / диск) 31 см / 17 см КОРПУС ЗВИЧАЙНИЙ + КОРОБКА КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ 5 КОЛІР КАРТОНУ коричневий НАЯВНІСТЬ МЕТАЛЕВОГО КАРКАСА + АМОРТИЗАТОРИ НАЯВНІСТЬ і КІЛЬК_ВО 2 передніх / 1 задній РЕГУЛЮВАННЯ ЖОРСТКОСТІ + КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/ РОЗМІР) 59 кг / 52 кг / 103-57-43,5 см
Характеристики:
Вікова група - От 6 лет
Країна-виробник товару - Китай
Артикул - HB-ATV800AS-10
ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ШИРИНА ПО КОЛЕСАХ 55 см ШИРИНА НА ПО КЕРМУ 58 см відстань між осями 71 см ВИСОТА ДО СИДІННЯ 48 см ВИСОТА ВІД ПІДСТАВКИ ДЛЯ НІГ ДО СИДІННЯ 30 см РАМА метал ГАЛЬМО ручний ЗАДНІЙ БАГАЖНИК + ПЕРЕДНІЙ БАГАЖНИК + ГОЛОВНА ПЕРЕДАЧА ланцюгова МОТОР КОЛ-ВО 1 шт/ 36V / 800W БАТАРЕЯ V/AH 12V/12AH КОЛ-ВО 3 ЧАС НА ЗАРЯДКУ 8-10 годин ЗАРЯДКА 36V / 1,5A ШТЕКЕР круглий із трьома отворами ДОПУСТИМІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ЗА ВАГОЮ до 65 кг СТАРТ ПОВОРОТ КЛЮЧА + РУЧКА ГАЗУ + ГАЛЬМО ручний КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ У КВАДРОЦИКЛІ 3 ШВИДКІСТЬ км/год 22 км/год ПЕРЕКЛЮЧЕННЯ ШВИДКОСТЕЙ ключем РУХ ВПЕРЕД НАЗАД ВАЖІЛЬ + СВІТЛО ФАРИ ПЕРЕДНІ + ФАРИ ЗАДНІ + КНОПКА ВКЛ/ВИКЛ + ЗВУК СИГНАЛ + ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ + СИДІННЯ одномісне екошкіра КОЛЕСА гума (надувне) переднє (колесо / диск) 32 см / 17 см заднє (колесо / диск) 31 см / 17 см КОРПУС ЗВИЧАЙНИЙ + КОРОБКА КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ 5 КОЛІР КАРТОНУ коричневий НАЯВНІСТЬ МЕТАЛЕВОГО КАРКАСА + АМОРТИЗАТОРИ НАЯВНІСТЬ і КІЛЬК_ВО 2 передніх / 1 задній РЕГУЛЮВАННЯ ЖОРСТКОСТІ + КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/ РОЗМІР) 59 кг / 52 кг / 103-57-43,5 см
Характеристики:
Вікова група - От 6 лет
Країна-виробник товару - Китай
Артикул - HB-ATV800AS-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вікова група | Від 6 років |
| Максимальна швидкість | 22 км/год |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Вага | 59 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Транспорт |
| Перегляд електроавтомобіля | Квадроцикл |
| Вік | Від 6-ти років |
| Гарантія | 14 днів |
| Двигун | 1 мотор/800W |
| Діаметр колеса/диска | 30 см |
| Кількість місць | 1-місний |
| Максимальне навантаження | 65 |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал коліс | Гумове покриття |
| Харчування іграшки | акумулятор |
| Стать | Унісекс |
| Привід | 2WD |
| Радіоуправлення | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 23 250 ₴










