Дитячий електромобіль Джип Bambi Racer M 4878EBLR-6(24V) Червоний, Time Toys

-7%
- В наявності
- Код: M 4878EBLR-6(24V)
18 545 ₴
17 246 ₴
+380 (67) 845-91-21
- +380 (93) 609-55-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль Джип Bambi Racer M 4878EBLR-6(24V) Червоний, в інтернет-магазині Time Toys
Тип джип Розміри товару довжина 141 см ширина по дзеркалах/ по колесах 73 см висота 71 см вага 29,85 кг відстань від сидіння до педалей 30 см Допустимість навантаження За вагою до 30 кг За віком 3-8 років Мотор К-ть/V/RPM 4 *24V/RPM10000 Батарея Кількість/V/AH 24V5AH Індикатор батареї + Зарядка V/mA 24V / 800 mA Час на зарядку 8-12 год Індикатор зарядки + Старт із кнопки Звук під час старту + Плавний старт у звичайному режимі + Швидкість км/год 3-5 км/год Кількість швидкостей на панелі/на пульті 2/3 Ручка газу - Педаль-гальмо - Світло Фари Передні Підсвічування немає Кнопка вмикання/вимикання світла - Звук Музика USB+MP3 Карта пам'яті + Сигнал на кермі BLUETOOTH - Керування Пульт керування 2,4G(STOP BUTTON) App (додаток) - Рух вперед/назад важіль Сидіння Кількість місць 1 Ремені безпеки 2-х точкові Матеріал екошкіра Ширина посадкового місця 47 см Колеса Матеріал EVA Розмір передніх коліс/дисків 31 см /17 см Розмір задніх коліс/дисків 31 см /17 см Простий монтаж - Корпус Матеріал Пластик Дах - Амортизатори Передні + Задні + Доп. функції Двері відчиняються в сторони Демо-режим - Род. ручка - Доп. коліщатка - Кондиціонер - Килимок - Причіп - Доп. елементи - КОРОБКА Брутто/Розмір 24,25 кг /129-68-44 см Кількість шарів 7 Наявність кольорового постера - Колір картону коричневий
Характеристики:
Вікова група - От 3 лет
Країна-виробник товару - Китай
Артикул - M 4878EBLR-6(24V)
Тип джип Розміри товару довжина 141 см ширина по дзеркалах/ по колесах 73 см висота 71 см вага 29,85 кг відстань від сидіння до педалей 30 см Допустимість навантаження За вагою до 30 кг За віком 3-8 років Мотор К-ть/V/RPM 4 *24V/RPM10000 Батарея Кількість/V/AH 24V5AH Індикатор батареї + Зарядка V/mA 24V / 800 mA Час на зарядку 8-12 год Індикатор зарядки + Старт із кнопки Звук під час старту + Плавний старт у звичайному режимі + Швидкість км/год 3-5 км/год Кількість швидкостей на панелі/на пульті 2/3 Ручка газу - Педаль-гальмо - Світло Фари Передні Підсвічування немає Кнопка вмикання/вимикання світла - Звук Музика USB+MP3 Карта пам'яті + Сигнал на кермі BLUETOOTH - Керування Пульт керування 2,4G(STOP BUTTON) App (додаток) - Рух вперед/назад важіль Сидіння Кількість місць 1 Ремені безпеки 2-х точкові Матеріал екошкіра Ширина посадкового місця 47 см Колеса Матеріал EVA Розмір передніх коліс/дисків 31 см /17 см Розмір задніх коліс/дисків 31 см /17 см Простий монтаж - Корпус Матеріал Пластик Дах - Амортизатори Передні + Задні + Доп. функції Двері відчиняються в сторони Демо-режим - Род. ручка - Доп. коліщатка - Кондиціонер - Килимок - Причіп - Доп. елементи - КОРОБКА Брутто/Розмір 24,25 кг /129-68-44 см Кількість шарів 7 Наявність кольорового постера - Колір картону коричневий
Характеристики:
Вікова група - От 3 лет
Країна-виробник товару - Китай
Артикул - M 4878EBLR-6(24V)
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 30 кг |
| Основні | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Транспорт |
| Перегляд електроавтомобіля | Джип |
| Вік | Від 3-х років |
| Гарантія | 14 днів |
| Двигун | 4 мотори/45W |
| Діаметр колеса/диска | 17 см |
| Кількість місць | 2-місний |
| Кількість точок кріплення ременя | 2 |
| Максимальне навантаження | 30 |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал коліс | Гумове покриття |
| Харчування іграшки | акумулятор |
| Стать | Унісекс |
| Привід | 4WD |
| Радіоуправлення | Да |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 17 246 ₴

