Велосипед дорослий "Active 1.0" LIKE2BIKE A212602 колеса 26", оранжевий, рама алюміній 15", Time Toys

- В наявності
- Код: A212602
8 853 ₴
8 056 ₴
- +380 (93) 609-55-54
LIKE2BIKE Active 1.0
Колір: Оранжевий
Характеристики:
Модельний рік – 2021
Розмір рами, дюйм – 15
Діаметр коліс, дюйм – 26
Тип гальм – дискові
Рама матеріал – алюмінієва, гідроформована
Кількість швидкостей – 21-ск.
Система /Шатуни – NECO сталь 24/34/42T, 170 мм
Привід дискових гальм – механічний /ротор 160 мм
Рульова колонка – NECO, напівінтегрована
Каретка – Kenli, картридж
Втулка передня – 32H, під ексцентрик, сталева
Втулка задня – 3 , сталева Касета /тріскачка – ATA, 7-ти швидкісна, індексна
Передній перемикач швидкостей – Shimano FD-TZ500
Задній перемикач швидкостей – Shimano RD-TZ500 Ручки перемикання манетки – Shimano ST-EF 41
Ручки гальма – Shimano ST-EF 4 Mode, хід 50 мм
Обода – алюмінієві, подвійні
Покришки – KENDA 26 х1,95 MTB тип
Педалі – МТВ тип Кермо – Riser, сталевий
Винос керма – алюмінієвий, МТВ A-head
Грипси – МТВ тип
Підсідельний штир – сталевий
Сідло – VA
Додаткові опції – катафоти, підніжка
Складання – 85
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Характеристики:
Вікова група - От 14 лет
Країна-виробник товару - Китай
Артикул - A212602
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 17.5 кг |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 15" |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Двоколісні |
| Вік | Від 14-ти років |
| Вікова група | Від 14 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Велосипед |
| Тип гальм | Дискові механічні |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 8 056 ₴

