Велосипед дитячий PROF1 Y14253-1 14 дюймів, бірюзовий, Time Toys

- Немає в наявності
- Код: Y14253-1
4 330 ₴
+380 (67) 845-91-21
- +380 (93) 609-55-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед дитячий PROF1 Y14253-1 14 дюймів, бірюзовий, в інтернет-магазині Time Toys
Розмір 14 дюймів колеса Рама/вилка Високоміцна сталь Кермо 1-болтове кріплення, фарбована сталь, висота min= 69 см., max= 74 см. Рульові Прогумовані накладки гріпси Сидіння Кожзам покращеного типу з дод. пластиковим фіксатором, висота min= 50 см., max= 60 см. Підсідельний штир Фарбована сталь, регулюється по висоті, затиск: болт Каретка Розбірна, на насипних підшипниках Система шатунів Одноелементна зі знімною зіркою Захист ланцюга Р-образна, фарбована сталь Гальма Передні: кліщовий; задній: ножний Колеса Гума FX / 14х2,125 Обода Фарбована сталь Педалі Пластмаса з бічними відбивачами Крила Переднє/заднє: пластик Доп. Комплектація Допоміжні бокові колеса, дзвінок, ліхтарик, наклейки, катафоти (передні/задні/ колісні), м'які накладки рульові Вага 8,8 кг
Характеристики:
Вікова група - От 3 лет
Країна-виробник товару - Китай
Артикул - Y14253-1
Розмір 14 дюймів колеса Рама/вилка Високоміцна сталь Кермо 1-болтове кріплення, фарбована сталь, висота min= 69 см., max= 74 см. Рульові Прогумовані накладки гріпси Сидіння Кожзам покращеного типу з дод. пластиковим фіксатором, висота min= 50 см., max= 60 см. Підсідельний штир Фарбована сталь, регулюється по висоті, затиск: болт Каретка Розбірна, на насипних підшипниках Система шатунів Одноелементна зі знімною зіркою Захист ланцюга Р-образна, фарбована сталь Гальма Передні: кліщовий; задній: ножний Колеса Гума FX / 14х2,125 Обода Фарбована сталь Педалі Пластмаса з бічними відбивачами Крила Переднє/заднє: пластик Доп. Комплектація Допоміжні бокові колеса, дзвінок, ліхтарик, наклейки, катафоти (передні/задні/ колісні), м'які накладки рульові Вага 8,8 кг
Характеристики:
Вікова група - От 3 лет
Країна-виробник товару - Китай
Артикул - Y14253-1
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Двоколісні |
| Вік | Від 3-х років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота рульової стійкості | 69-74 см |
| Висота сидіння | 50-60 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткова комплектація | Додаткові колеса |
| Кількість коліс | 2 |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал рами | Сталь |
| Ручний гальма | Да |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Велосипед |
| Тип гальм | Задній — ножний <unk> Перлинний — кліщовий |
| Умов доставки | Товари з ціною 3000 грн і більше, відправляються лише за умови часткової попередньої оплати у розмірі 10% від його вартості. |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Умови доставки | Товари з ціною 3000 грн і більше вирушають тільки за часткового попереднього оплати в розмірі 10% від його вартості. |
- Ціна: 4 330 ₴







